אבקת חלבון Whey

כותב
אבקת חלבון Whey

ישנם לא מעט סוגים של אבקות חלבון שונות. את זה כולנו יודעים. אבקות חלבון – מדובר בעולם שלם ומגוון, עם המון סוגי מוצרים, אבקות, עוגיות, על בסיס סויה, על בסיס גבינה  וכו'.  ביום שתבחרו להתחיל להשתמש באבקות חלבון, כנראה יהיו לכם מליון שאלות לכל יותר...כמו בכל דבר חדש ,הכל עשוי להיראות מבלבל למדי. זאת הסיבה שבסדרת המאמרים הבאים נפרט על כמה סוגי אבקות חלבון הפופולאריות ביותר שיש היום בשוק. במאמר זה אנו בוחרים להתמקד באבקת חלבון Whey.

 

אבקת חלבון Whey – אז מה זה הדבר הזה?

 

נתחיל מהפירוש הפשוט, כשמדברים על אבקת חלבון Whey  מתכוונים לאבקת חלבון מי גבינה,

מי גבינה – מדובר בנוזל שנשאר לאחר החליבה ולאחר סינון החלבון. נוזל זה הופך למוצק ובאמצאותו מפיקים את האבקה אחוזרי השומן שלה נמוחים לעומט אחוזי החלבון הגבוהים והאיכותיים שאבקה זו מספקת. זו הסיבה שסוג זה הפך מאוד פופלארי השנים האחרונות בעולם תוספי התזונה, מדובר בחלבון מאוד איכותי: אבקת חלבון Whey מבודדת את רכיבי החלבון הנמצאים במי הגבינה באמצעות תהליכי ייבוש מסויימים, הבידוד מעשיר את הערכים התזונתיים (הטבעי) שנמצא במי הגבינה לרמות גבוהות במיוחד וכך אנחנו מקבלים מוצר מדוייק ומוקפד של חלבון איכותי ובריא. האבקה עשירה ב מינרלים, ויטמינים שונים וחומצות אמינו. כל אלו הופכים את המוצר למדוייק יותר ונותן מענה איכותי לתופסי תזונה לספורטים מקצועיים וחובבים כאחד. לא משנה אם בחרתם להתאמן בשביל עצמכם או שהחלטתם ללכת על זה בגדול, המוצר הזה ייתן לכם מענה מעולה לכל מטרה שתבחרו מבאימון שלכם.

למה שנרצה להשתמש באבקת חלבון Whey?

מעבר לעובדה שאבקת חלבון Whey מספקת עבורינו חלבון נקי ואיכותי ועוזרת למצות את האימון עד תום, היא יעילה מאוד להזנת הגוף בשל ערכיה הביולוגים הגבוהים. הגוף שלנו זקוק כל הזמן לאיזון בין אחוזי השומן, פחממות וחלבונים. הקושי במציאת חלבון איכותי בתזונה ביחס לשומן ופחממות הינו רב כאשר פחממות ושומנים נמצאים כמעט בכל התפריט שלנו (לפעמים גם בהגזמה). אבקת החלבון המדוברת מצליחה לתת מענה איכותי לחלבון נקי ומסונן תוך מיעוט באחוזי שומן ופחממות.

לסיכום

אבקת חלבון Whey מסייעת רבות גם לאימון וגם לאורך החיים שלנו ומצליחה לתת מענה לתזונה הלקוייה שאימצה לעצמה התרבות המרבית. אין זה אומר שהיא לא מהווה תחליף לתזונה נכונה ולדרך חיים בריאה =. אך היא בהחלט הצליחה להביא ספורטאים רבים לאיזון ובכך עוסזרת לגוף להתפתח. אם אתם מחפשים מוצר שיעזור לכם למצות את האימון, שיסייע בחיטוב הגוף ויזין את גופכם בצורה הטובה ביותר, אנו מזמינים אתכם לנסות את מוצר הדגל שלנו – אבקת Whey בטעמים משולבים. תוכלו לבחור בעצמכם מגוון טעמים בחבילה אחת ובכך לגוון את האימון שלכם וליהנות מהתהליך ומהדרך.

אטום פלוס – פריצת דרך מהפכנית בתחום תוספי התזונה.


כתבות קודמות כתבות הבאות